Get Adobe Flash player

Jeden z nejlepší modelů na trhu. Po otevření krabice nás ihned osloví perfektní zpracování jednotlivých dílů do detailu. Díly v některých svých částech "převyšují" kvalitu resinových doplňků!  Výrobce použil v návodu barvy Mr.Hobby COLOR a Super Metallic Color.

Stavba -

Návod - je přehledný. Doplňují ho tři barevná schémata - 2x ruská, 1x syrská kamufláž. Obtisky jsou jemné a pevné. Dobře kopírují povrch po použití vodiček Mr.Hobby (Gunze).

Motory - provedené do detailu! Sestavení motorů je bez problémů. Modelář může model postavit i s otevřenými kryty motorů, protože detailní provedení to umožňuje. Nebo můžeme motor dát vedle letadla na stojan, který je součástí stavebnice.  

Kokpit - velmi pěkně zpracovaný do detailu, tady bych vyměnil pouze sedačku za resinovou (názor modeláře). Dobře  sedí sedačka od fy Aires.

Trup - vrchní část trupu je provedena do detailů. Jemné negativní rytí, onýtovaný povrch. To samé spodní části, výškovky, směrovky. U výškovek je malý nedostatek na jejich zadní části, kde nejsou úplně čistě odstříklé, ale stačí jemně obrousit.  

 Radom - pokud použijeme resinové trysky, převáží nám model na zadní část. Doporučuji do špičky dát závaží.

  

Podvozek -  přední část podvozkové šachty sedí velmi dobře. Hlavní část podvozku nesedí úplně přesně v přední části napojení do spodní části trupu. Zde je malá mezera a schůdek v napojení. Musí se tmelit. Jinak šachty jsou do detailu propracované. Kola se dají požít i resinové od fy Eduard. Otvor pro přilepení kol je dostatečný bez úprav.

Výzbroj - ve stavebnici jsou PLŘS R-27 a R-73. Rakety jsou odstříklé kompletně celé v jednom kuse. Jsou vyrobeny do "nejmenšího" detailu! Zde výrobce odvedl perfektní práci a je vidět, že i z plastu lze vyrobit díly, které předčí resinové. Tady opět nemusíme kupovat resinové rakety, bohatě nám stačí ty ze stavebnice. Mají  jemné negativní rytí, onýtovaná křidélka, trysky do detailu.

...další informace budou průběžně doplňovány.