Get Adobe Flash player

 

Stavebnici vyrábí firma AMK. Rámečky jsou z šedého plastu. Stavebnice obsahuje plastikové rámečky, obtiskový aršík na verze C2 a C7. Dále je ve stavebnici návod, který je přehledný a doplněný barevnými kamuflážemi obou verzí letadel. Výrobce uvádí odstíny akrylových barev Mr.Color (Gunze). Součástí stavebnice je výzbroj. Zde najdeme bomby Mk.82, přídavné nádrže, PLŘS, GBU-12 apod. Celá stavebnice má jemné negativní rytí doplněné nýty.

Kokpit - je pěkně zpracovaný s detaily. Spasování jednotlivých dílů je bez problémů, sedí dobře. Kokpit je spojený zároveň s přední podvozkovou šachtou. Přístrojová deska je mohla být lépe provedená do detailu nebo aspoň doplněna obtiskem v aršíku. Zde bohužel chybí. Překryt kabiny je doplnění zpětnými zrcátky, která jsou z čirých dílů, což je velice příjemné a zpětná zrcátky jsou blíže originálu.

Trup -  kokpit, který se pasuje do trupu sedne přesně a bez problémů. Dvě poloviny trupu pasují k sobě bez problémů. Co se týká sacích kanálů z boků trupu, zde vytmelíme pouze pár ďůlků po vyhazovačích. Jinak pasují velmi dobře k trupu.  

Křídlo - skládá se ze dvou horních dílů a jednoho spodního dílu. Díly sedí přesně bez problémů. Spasování celého delta křídla k trupu je bez vážných obtíží. Největší nedostatek je spojení v přední části křídlo - trup - sací kanály. Spodní díl delta křídla je kratší o cca 1mm. Zde vyplníme plastovou destičkou nebo dotmelíme. U zbytku křídla stačí spoje pouze dotmelit.

.....průběžně budeme doplňovat informace ze stavby..